Установка РД-25 – планова продуктивність 25 тон/добу при приготуванні КАС-32.

 

Новітня економічно перспективна модульна установка РД-25 для власного приготування водних розчинів з використанням сухих мінеральних добрив, мікроелементів, деяких пестицидів, стимуляторів росту та рідких добавок при необхідності.

RD-25_1

Установка для приготування водних розчинів мінеральних і рідких компонентів марок РД-25 призначена для приготування водних розчинів з використанням сухих мінеральних добрив, мікроелементів, деяких пестицидів, стимуляторів росту та рідких добавок при необхідності.

Установка розроблена для використання в умовах аграрних підприємств України, з метою отримання користувачами конкурентних переваг в товарному виробництві продукції землеробства при мінімізації витрат на внесення рідких добрив.

Режим роботи установки – циклічний, можлива цілодобова робота. Для обслуговування установки достатньо двох операторів. Установка є екологічно чистою, відходи виробництва відсутні, каналізація не потрібна.

Використовувана система спалювання важких рідких палив для підігріву розчину не створює задимленості, що свідчить про максимальну повноту згоряння палив і високому технічному рівні виконання самої системи підігріву.

Робота установки заснована на гідродинамічному та гідротермальному розчиненні будь-яких мінеральних добрив у воді, до необхідної концентрації: до 80 % сухих компонентів у водному розчині.

RD-25_5uarora

 Основні переваги використання установки РД-25:

– Отримання якісних і безпечних водних розчинів добрив для максимально можливого впливу на врожайність культур;

– Еволюційне підвищення рівня і значущості агрономічної служби підприємств для отримання додаткових переваг від підвищення кваліфікації агрономів;

– Суттєва економія на логістиці при використанні рідких комплексних добрив, в тому числі розчинів КАС (карбамідо аміачна суміш) всього діапазону щільності. Ви не возите здалеку воду, Ви користуєтеся своєю при приготуванні потрібних розчинів;

– Додаткове надходження коштів користувачам, від реалізації продукції роботи установки. Це може бути як КАС-32, так і інші багатокомпонентні рідкі розчини, як за рецептурою користувача, так і рецептурою замовника;

– Відсутність залежності від ажіотажного формування цін на РКД (рідкі комплексні добрива) в ринкових умовах, коли зупиняються підприємства виробники КАС та інших РКД, а попит на цю продукцію тільки зростає;

– Добрива значно зручніше і кардинально дешевле купувати-зберігати в сухій формі, готуючи необхідні розчини безпосередньо перед їх використанням

 Додаткові переваги використання установки РД-25:

– Економія коштів на сезонному коливанні цін на мінеральні добрива;

– Економія коштів на розвиток і утримання складського господарства;

– Зменшення і уніфікація шлейфа машин для внесення добрив;

– Можливість розробки рецептів та отримання РКД в найкоротші терміни, для потрібних стану грунту, культури, вегетаційного періоду, погодних умов і іншого, що здатне забезпечити максимально ефективне використання добрив і засобів з максимальними логістичними показниками;

– Безпечна і надійна експлуатація, легке обслуговування, відсутність необхідності додаткової освіти або кваліфікації робітників установки, сервіс;

– Висока рентабельність виробництва, термін окупності менше одного сезону експлуатації установки, при запланованій довговічності установки 10 років;

– Відсутність в приготованих розчинах кислот, інгібіторів корозії та інших шкідливих речовин, які можуть негативно впливати на рослинні культури.

До складу компоновочних складових частин установки РД-25 відносяться:

  1. Стальний контейнер (операторська кімната+енерговідсік)
  2. Теплообмінник прямоточний.
  3. Гідророзподілювач.
  4. Насосна група.
  5. Автоматика управління (багаторівневий контроль+візуалізація параметрів горіння).
  6. Дизельний пальник.
  7. Бак запасу палива.
  8. Розтарювач “біг-бегів” (шнековий транспортер+система подачі сухих речовин).

 Технічні характеристики модульної установки РД-25:

Продуктивність установки РД-25 становить 25  тонн на добу з приготування КАС-32 (карбамідо аміачна суміш)

Технічні показники (таблиця №1):

Табл.№1

Продуктивність поприготування КАС-32,т / добу Споживання електроенергії та рідкого палива (пічне паливо, мазут, відпрацьоване масло …) Обслуговуючий персонал,людина / зміну.
25 (50)* 15…17 (25 кВт/ч)*, 20 (60)* кг/ч 2

*в дужках – форсований (піковий) режим експлуатації.

Для установки з плановою продуктивністю при приготуванні КАС-32 – 25т / добу:

Пікова електрична потужність 25 кВт, номінальне споживання 15 … 17 кВт.

Витрата рідкого палива (в основному пічне паливо, можна інше) від 20 л / год.

Продуктивність від 25т / добу (при форсованому режимі експлуатації до 50 т / добу).

Споживання електричної енергії може відрізнятися від вище наведеного, при комплектації установки різним додатковим устаткуванням, що споживають електричну енергію.

RD-25_6aurora

Проаналізувавши переваги установки РД-25, Ви зможете переконатись в економічній вигідності її застосування. Наслідки такого застосування твердо гарантують Вам умови для забезпечення швидкого  терміну самоокупності своїх капіталовкладень та власних інвестицій.

Приклади використання установки РД-25 на практиці  вже повністю реально довели  самоокупність витрат, переростаючи в позитивний результат, та переконано стали джерелом зниження собівартості і підвищення фінансового прибутку.

Будь-ласка, звертайтесь до нас. Інженери та менеджери компанії «Етікон» завжди раді відповісти на Ваші запитання по вище зазначеній тематиці, яка дійсно актуальна та перспективна.

Аналізуйте та вирішуйте власну долю своєї конкурентоспроможності.

Бажаємо Вам благополуччя та добробуту!

Запрошуємо Вас до 3D-візуального ознайомлення з проектом за цим інтернет-посиланням
(будь-ласка тисніть на підкреслений текст)
або
ознайомитись з введеним в експлуатацію 13 квітня 2016 р. модульним міні-заводом “під ключ” для виробництва рідких добрив.  (Україна,Рівненська область, с. Малий Шпаків, ПСП “Злагода”).
(будь-ласка тисніть на підкреслений текст)
.