АТ-2,0

 

Постійне зростання цін на енергоносії змушує нас шукати більш економічні варіанти обігріву або отримання гарячого повітря для технологічних циклів. Одним з них є використання в якості палива дров, вугілля, торфобрикетів, пелетів, відходів деревообробки (тирса, тріска, горбиль, обрізки), сіна, лушпиння і стебел зернових культур.

Високий економічний ефект від застосування повітронагрівачів (теплогенераторів) на дровах та інших видах твердого палива пояснюється як вкрай низькою вартістю палива, так і відсутністю в системі повітряного опалення водяних магістралей, втрат у них і витрат на їх щорічне обслуговування і ремонт.

Застосування повітронагрівачів (теплогенераторів) на дровах та інших видах твердого палива дає можливість споживачеві окупити свої капіталовкладення протягом одного-двох опалювальних сезонів за рахунок використання дров, вугілля, біомаси замість дорогого палива.

Наша Компанія поставляє широкий асортимент повітронагрівачів на місцевих видах палива.

АТ-2,0 _8aurura

Опис
Повітронагрівальна установка АТ-2,0 призначена для повітряного опалення виробничих приміщень і подачі нагрітого повітря в зерносушарку або іншу сушильну камеру. Повітронагрівач застосовується в зонах з помірним кліматом на висоті до 1000 м над рівнем моря. Повітронагрівач не призначений для установки та експлуатації в пожежонебезпечних і вибухонебезпечних зонах по ПУЕ. В якості палива використовуються дрова, деревні відходи, торфобрикет.

Тверде паливо відрізняється прийнятною ціною і його застосування безумовно являється вигідним з економічної точки зору.
Повний ресурс роботи не менше 3 років.

АТ-2,0 _3aurura

Теплогенератор твердопаливний (агрегат топковий) АТ-2,0 – це опалювальне обладнання, яке призначене для використання при опаленні приміщень великих площ.

Агрегати топкові (АТ) призначені для повітряного опалення та вентиляції тваринницьких, птахівничих ферм, теплиць, промислових цехів, шахт, ангарів та їх окремих ділянок. Вони ефективно використовуються для сушіння сільськогосподарської продукції, а також пиломатеріалів і будівельних конструкцій.

Агрегати топкові працюють на альтернативному (твердому) паливі. Продукти згорання відводяться в димову трубу і потрапляння їх в опалювальне приміщення виключається.

АТ-2,0 _5aurura

Технічні характеристики теплогенератора твердопаливного (агрегат топковий) АТ-2,0:

Номінальнатеплова потужність,кВт. 2000
ККД% 85
Повний тиск, Па 500
Максимальнатемпература теплоносія, ° С 120
Подача нагрітого повітря, м 3 / год 57000
Встановлена ​​потужність електродвигунів-димосмокта, кВт 8
маса, кг 5800
Габаритнірозміри, мм, не більшеширинадовжинависота 2605+5737+4582
Товщина топки, мм 6

Ціна з ПДВ, долари США

10950,00 USD *

*З надією на Ваше розуміння!

В зв’язку з нестабільним курсом оплата здійснюється за курсом НБУ на день оплати.