Пальники пелетні

Пальники пелетні

RCE-20 Пропонуємо пальники, що використовують як паливо пелети. Доступні моделі виробництва Італії, Польщі, України. Більшість твердопаливних, газових котлів можна обладнати, переобладнати таким пальником. Пелета – це відмінне природне паливо, що легко транспортується та пелета_фотозберігається.Це найдешевше високоефективне альтернативне паливо, що залишає невелику кількість золи, яку можна використати як екологічне добриво.

Типовий приклад обладнання твердопаливного котла малої потужності пелетним пальником та бункером (поруч).

Власнику тепер немає необхідності тримати великий склад дров, заготовляти, досушувати, перевіряти на відсутність сторонніх предметів, декілька раз на добу завантажувати їх в топку. Горіння дров нестабільне, час горіння одного завантаження може суттєво відрізнятися.Користуватиь пелетою набагато зручніше, екологічніше і не набагато дорожче, а випадку з більш потужними котлами, як не дивно – дешевше! Адже відтепер система керування і подачі палива повністю автоматизована, завантаженого бункера може вистачати до декількох діб безперервної роботи. Оскільки пелета майже не містить вологи та різних домішок, золи та смоли на стінках не залишається,  ККД котла суттєво збільшується.

Heater+burnerДо вашою уваги презентація пальників італійського виробництва. Їх відмінна особливість – високоефективні автоматичні системи самоочистки та золевидалення.GorelkiPellet_prezent UA