KALVIS

KALVIS

       ЗАТ «Калвіс» – це одне з найбільших металопереробних підприємств в Литві, на якому працює близько 300 кваліфікованих співробітників. У компанії сформовано досвідчену команду конструкторів і технологів, що створює та постійно вдосконалює теплове обладнання, проектуючи різне технологічне обладнання і вироби. Всі серійні вироби проходять випробування в лабораторіях ЗАТ «Калвіс». Наші вироби відповідають вимогам сертифікатів відповідності СЕ. Продукція ЗАТ «Калвіс» експортується в багато країн світу. Успішно розвивається реалізація котлів в Україні, Білорусі, Росії та в західних країнах Європи.Компанія пропонує котли потужністю від 70 до 5000 кВт, призначені для спалювання різних видів твердого палива, обладнання паливоподачі, видалення диму і попелу, а також системи управління устаткування.Для опалення побутових, громадських і промислових приміщень, а також для підготування гарячої води для технологічних потреб пропонуємо котли з ручним завантаженням та з механізованою подачею палива потужністю від 70 кВт до 5 МВт. Споживачам, для яких є актуальним мінімальний догляд за опалювальним устаткуванням, автоматизована подача палива, пропонуємо вибрати екологічні механізовані котли центрального опалення, в яких як паливо використовується біопаливо (дрова, торф’яні гранули, лушпиння соняшника, тріски, солома, тирса, зернові відходи тощо).

ручне_завантаження

 

–  Котли потужностю 70 і 95 кВт нижнього горіння ручного завантаження.

 

 

 

 

KALVIS-500_700   –  Котли «Калвіс -100 … -1250» кВт потужності ручного завантаження. Вид  палива – дрова, деревні відходи, деревні і торф’яні брикети, а також кам’яне вугілля.

–  Котли «Калвіс – 100М … – 950М» з топкою вулканного типу в яку шнековий конвеєр подає сипке паливо – тирсу, щепу або гранульоване паливо.

 

автоматизовані-  Котли серії «Калвіс М-1», потужністю від 140 кВт до 5000 кВт з рухомими колосниками в топці.

 

 

 

 

KALVIS презентація