Блочно-модульні котельні

Блочно-модульні котельні

TOB «ETIKOH» виготовляє під замовлення блочно-модульні котельні на твердому паливі на базі ефективних та надійних котлів провідних виробників цієї галузі з ручним чи автоматичним управлінням.

Котельня являє собою технологічний комплекс, максимальної заводської готовності, в якому змонтований котел опалювальний водогрійний MKK-80, ARS 200, KALVIS 100-400 допоміжне обладнання: система ХВО, насосне обладнання, теплообмінник, системи КВП і А, електросилове устаткування.

Технічні рішення прийняті в проекті, відповідають вимогам екологічних, санітарно – гігієнічних, протипожежних та інших норм, що діють на території України і Республіки Білорусь і забезпечують безпечну для здоров’я людей експлуатацію об’єкта. У проект котельні включена надземна частина: будівля котельні, димова труба. Елементи генерального плану (зовнішні мережі, благоустрій, дороги, фундаменти) в обсяг даного проекту не входять і вирішуються в проекті прив’язки котельні.
Будівля котельні модульного типу. Модуль каркасний, з металевих прокатних профілів. Зовнішні стіни і дах товщиною 100 мм., утеплені теплоізоляцією. Дах і стіни модуля обшиті листовою сталлю товщиною 1 мм.
Дах зовні обшита листовою сталлю товщиною 1,5 мм. Стіни модуля зовні обшиті металопрофілем. Вікна та двері металопластикові. Для ремонту котла передбачена можливість підйому даху. Після установки, монтажу блоку і з’єднання всіх трубопроводів котельня являє собою єдиний комплекс, що складається з вузлів:
• Металоконструкції котельні;
• Котел MAKTEK MKK-80, ARS 200, KALVIS 100-400;
• Система трубопроводів води і дренажу з додатковим обладнанням;
• Система електрообладнання, опалення та вентиляції.
Теплова схема котельні передбачає відпуск тепла з параметрами теплоносія:
• Опалення
• ГВП
Температура теплоносіїв на опалення та ГВП регулюється автоматично за допомогою контролерів ТРМ12. Облік відпускного тепла здійснюється теплолічильниками. Підготовка мережевої та підживлювальної води проводиться автоматизованою водопідготовчою установкою. Паливом сипучим (фракція 25х25х60) є: відходи деревини – тирса і стружки, тріска; торф фрезерний, кусковий і гранульований; відходи с / г виробництва – лушпиння соняшникова і гречана, виноградна лоза, багаття льону; буре вугілля. Тверде паливо: кускові відходи (подача в топку ручна), довжиною до 1м і товщиною до 25см.

БМК – 100 . Котли 2х 46 кВт.

БМК – 200. Котли 2х 90 кВт.

БМК – 300. Котли 2х 150 кВт.

БМК – 400. Котли 2х 200 кВт.

001

002

003004005006007008009010011012