Повітронагрівальна установка АТ-1,0

Повітронагрівальна установка АТ-1,0

Постійне зростання цін на енергоносії змушує нас шукати більш економічні варіанти обігріву або отримання гарячого повітря для технологічних циклів. Одним з них є використання в якості палива дров, вугілля, торфобрикетів, пелетів, відходів деревообробки (тирса, тріска, горбиль, обрізки), сіна, лушпиння і стебел зернових культур.

Високий економічний ефект від застосування повітронагрівачів (теплогенераторів) на дровах та інших видах твердого палива пояснюється як вкрай низькою вартістю палива, так і відсутністю в системі повітряного опалення водяних магістралей, втрат у них і витрат на їх щорічне обслуговування і ремонт.

Застосування повітронагрівачів (теплогенераторів) на дровах та інших видах твердого палива дає можливість споживачеві окупити свої капіталовкладення протягом одного-двох опалювальних сезонів за рахунок використання дров, вугілля, біомаси замість дорогого палива.

Наша Компанія поставляє широкий асортимент повітронагрівачів на місцевих видах палива.

Опис
Повітронагрівальна установка АТ-1,0 призначена для повітряного опалення виробничих приміщень і подачі нагрітого повітря в зерносушарку або іншу сушильну камеру. Повітронагрівач застосовується в зонах з помірним кліматом на висоті до 1000 м над рівнем моря. Повітронагрівач не призначений для установки та експлуатації в пожежонебезпечних і вибухонебезпечних зонах по ПУЕ. В якості палива використовуються дрова, деревні відходи, торфобрикет.

Тверде паливо відрізняється прийнятною ціною і його застосування безумовно являється вигідним з економічної точки зору.
Повний ресурс роботи не менше 6 років.
АТ-1,0_model_

Теплогенератор твердопаливний (агрегат топковий) АТ-01 – це опалювальне обладнання, яке призначене для використання при опаленні приміщень великих площ.

Агрегати топкові (АТ) призначені для повітряного опалення та вентиляції тваринницьких, птахівничих ферм, теплиць, промислових цехів, шахт, ангарів та їх окремих ділянок. Вони ефективно використовуються для сушіння сільськогосподарської продукції, а також пиломатеріалів і будівельних конструкцій.

Агрегати топкові працюють на альтернативному (твердому) паливі. Продукти згорання відводяться в димову трубу і потрапляння їх в опалювальне приміщення виключається.

AT-1.0 _2wwwetikoncomua

Теплогенератор (повітронагрівач) АТ-01 використовується найчастіше в таких галузях промисловості і сільського господарства як у будівництві, виробництві, для обігріву тепличних площ в зимову пору року. Потужність теплогенератора дозволяє працювати обладнанню протягом доби без перерви, при цьому не спалюючи великої кількості палива. Теплогенератор (агрегат топковий) АТ-01 застосовується в зонах з помірним кліматом на висоті до 1000 м над рівнем моря. При експлуатації агрегату топкового АТ-01 процес спалювання палива повинен проводитися в такій послідовності: укласти паливо на решітку колосниковую і підпалити його 9дліна дров повинна бути не більше 1,8 м). Допускається завантаження не більше ніж на 3/4 топкового простору. При використанні дров в якості палива вологість їх не повинна перевищувати 35% (свіжозрубана деревина має вологість 55%) Продукти згоряння палива нагрівають стінки камери згоряння, далі, проходячи через труби теплообмінника в трубу димову, йдуть в атмосферу. Холодне повітря, що забирається вентилятором проходить між зовнішнім корпусом, нагрівається, знімаючи тепло з камери згоряння і труб теплообмінника.

Технічні характеристики теплогенератора твердопаливного (агрегат топковий) АТ-01:

Вид палива Кам’яні й бурівугілля, дрова,тирсові іторф’яні брикети
Номінальнатеплова потужність,кВт. 1000
ККД% 85
Развинений повний тиск, Па 500
Максимальнатемпература теплоносія, ° С 120
Подача нагрітого повітря, м 3 / год 37000
Встановлена ​​потужність електродвигунів, кВт 18,5
маса, кг 4200
Габаритнірозміри, мм, не більшеширинадовжинависота 2100+5800+7500
Товщина топки, мм 5
габаритні розміритопки, мм, не більшедіаметр довжина 15802000
Обсяг топки, м 3 / л(для завантаження палива) 2,21 / 2 210

Ціна з ПДВ, долари США

29040,00 USD *

*З надією на Ваше розуміння!

В зв’язку з нестабільним курсом оплата здійснюється за курсом НБУ на день оплати.