Повітронагрівальна установка ПНТ-300(ВНТ-300)

Повітронагрівальна установка ПНТ-300(ВНТ-300)

Постійне зростання цін на енергоносії змушує нас шукати більш економічні варіанти обігріву або отримання гарячого повітря для технологічних циклів. Одним з них є використання в якості палива дров, вугілля, торфобрикетів, пелетів, відходів деревообробки (тирса, тріска, горбиль, обрізки), сіна, лушпиння і стебел зернових культур.

Високий економічний ефект від застосування повітронагрівачів (теплогенераторів) на дровах та інших видах твердого палива пояснюється як вкрай низькою вартістю палива, так і відсутністю в системі повітряного опалення водяних магістралей, втрат у них і витрат на їх щорічне обслуговування і ремонт.

Застосування повітронагрівачів (теплогенераторів) на дровах та інших видах твердого палива дає можливість споживачеві окупити свої капіталовкладення протягом одного-двох опалювальних сезонів за рахунок використання дров, вугілля, біомаси замість дорогого палива.

Наша Компанія поставляє широкий асортимент повітронагрівачів на місцевих видах палива.

Опис
Повітронагрівальна установка ПНТ-300 призначена для повітряного опалення та вентиляції виробничих приміщень, тваринницьких і птахівничих ферм, зерносушарок і комплексів, а також може використовуватися для обігріву теплиць, будівель і споруд.

Термін служби не менше 6 років.

ВНТ300

Повітронагрівальна установка ПНТ-300 працює на альтернативному твердому паливі. (дрова,вугілля, брикет).

Продукти згорання відводяться в димову трубу і потрапляння їх в опалювальне приміщення виключається.

Тверде паливо відрізняється прийнятною ціною і його застосування безумовно являється вигідним з економічної точки зору .

Високонапірні теплогенератори ПНТ-300 ефективні для сушіння зерна, трав, фруктів, опалення та вентиляції будівель, що мають протяжну по довжині розводку системи вентиляції та опалення.

Такі нагрівачі повітря застосовуються в зонах з помірним клімат-на висоті до 1000 м над рівнем моря.

Принцип роботи:

Повітря, забирається зовні або з верхньої частини котельні, вентилятором подається в повітронагрівач, нагрівається до певної температури і надходить в пальники топки, покращує займання палива і процес горіння, знижує витрати від хімічного недопалення і тим самим підвищується ККД котельного агрегату (повітронагрівача). Теплогенератор, який працює на твердому паливі, розташовують зазвичай після водяного економайзера. Повітря в теплогенераторі нагнітається дуттьовим вентилятором, через вхідні короба – повітроводи і відводиться до пальників коробами гарячого повітря. При спалюванні в камері газоподібного палива все повітря вводиться через пальник, в якій газ і повітря перемішуються.

Основні технічні характеристики повітронагрівальної установки ПНТ-300

наведені в таблиці 1.

Таблиця 1

Найменування показника Значення
Вид палива Кам’яне і буре вугілля, дрова, тирсові і торф’яні брикети
Номінальна теплова потужність, кВт 300
ККД,% 85
Витрата палива, кг / год, не більше 107
Створюваний повний тиск, Па 50-700
Ступінь нагрівання повітря, ° C 95
Подача нагрітого повітря, м / ч 5500-13000
Встановлена потужність електродвигуна, кВт 6,05
Маса, кг 940
Габаритні розміри, мм, не більшеширинадовжинависота +131030701170
Товщина топки, мм 5
Повний ресурс роботи (рік)
6

Ціна з ПДВ, долари США

7 450,00 USD *

*З надією на Ваше розуміння!

В зв’язку з нестабільним курсом оплата здійснюється за курсом НБУ на день оплати.