Повітронагрівальна установка ПТ-800(ВТ-800)

Повітронагрівальна установка ПТ-800(ВТ-800)

Постійне зростання цін на енергоносії змушує нас шукати більш економічні варіанти обігріву або отримання гарячого повітря для технологічних циклів. Одним з них є використання в якості палива дров, вугілля, торфобрикетів, пелетів, відходів деревообробки (тирса, тріска, горбиль, обрізки), сіна, лушпиння і стебел зернових культур.

Високий економічний ефект від застосування повітронагрівачів (теплогенераторів) на дровах та інших видах твердого палива пояснюється як вкрай низькою вартістю палива, так і відсутністю в системі повітряного опалення водяних магістралей, втрат у них і витрат на їх щорічне обслуговування і ремонт.

Застосування повітронагрівачів (теплогенераторів) на дровах та інших видах твердого палива дає можливість споживачеві окупити свої капіталовкладення протягом одного-двох опалювальних сезонів за рахунок використання дров, вугілля, біомаси замість дорогого палива.

Наша Компанія поставляє широкий асортимент повітронагрівачів на місцевих видах палива.

ПТ-800

Опис
Повітронагрівач (теплогенератор) твердопаливний ПТ-800 призначений для повітряного опалювання виробничих приміщень і подачі нагрітого повітря в зерносушарку або іншу сушильну камеру

Повітронагрівач твердопаливний ПТ-800 працює на альтернативному твердому паливі. Продукти згорання відводяться в димову трубу і потрапляння їх в опалювальне приміщення виключається.

Тверде паливо відрізняється прийнятною ціною і його застосування безумовно являється вигідним з економічної точки зору.

Швидкий запуск, швидкий прогрів теплогенератора ПТ-800 (кілька хвилин), високий ККД, автоматична підтримка заданої температури в опалювальному приміщенні – все це значно скорочує витрати на опалення. Теплогенератор на твердому паливі серії ПТ-800 складається з корпусу, всередині якого розміщені камера згорання і теплообмінник, в камері згоряння повітронагрівача ПТ-800 мається завантажувальні дверцята, на опорах встановлені колосники, основа труби димової, перехідного конуса повітронагрівача ПТ-800, вентилятора, всмоктуючого повітря, блоку управління. У повітронагівачі ПТ-800, який подає нагріте повітря в опалювальне приміщення між продуктами згоряння і підігрітим повітрям немає безпосереднього контакту .Термін служби не менше 7 років.

ПТ-800_2 

Основні технічні характеристики теплогенератора твердопаливного ПТ-800 (таблиця 1)

Таблиця 1

Вид палива Кам’яне і буре вугілля, дрова, тирсові і торф’яні брикети
Номінальна теплова потужність, кВт. 800
ККД% 85
Развиваемое повний тиск, Па 1000
Максимальна температура теплоносія, ° С 120
Подача нагрітого повітря, м 3 / год 30000
Встановлена ​​потужність електродвигунів, кВт 18,5
маса, кг 4200
Габаритні розміри, мм, не більшеширинадовжинависота +2120+57003150
Товщина топки, мм 5
габаритні розміритопки, мм, не більшедіаметрдовжина 15001770
Обсяг топки, м 3 / л (для завантаження палива) 1,72 / 1720
Повний ресурс роботи (рік) 7

Ціна з ПДВ, долари США

27 690,00 USD *

*З надією на Ваше розуміння!

В зв’язку з нестабільним курсом оплата здійснюється за курсом НБУ на день оплати.