Повітронагрівальна установка ТГТ-150-01

Повітронагрівальна установка ТГТ-150-01

Постійне зростання цін на енергоносії змушує нас шукати більш економічні варіанти обігріву або отримання гарячого повітря для технологічних циклів. Одним з них є використання в якості палива дров, вугілля, торфобрикетів, пелетів, відходів деревообробки (тирса, тріска, горбиль, обрізки), сіна, лушпиння і стебел зернових культур.

Високий економічний ефект від застосування повітронагрівачів (теплогенераторів) на дровах та інших видах твердого палива пояснюється як вкрай низькою вартістю палива, так і відсутністю в системі повітряного опалення водяних магістралей, втрат у них і витрат на їх щорічне обслуговування і ремонт.

Застосування повітронагрівачів (теплогенераторів) на дровах та інших видах твердого палива дає можливість споживачеві окупити свої капіталовкладення протягом одного-двох опалювальних сезонів за рахунок використання дров, вугілля, біомаси замість дорогого палива.

Застосування твердого палива безумовно являється вигідним з економічної точки зору.

Наша Компанія поставляє широкий асортимент повітронагрівачів на місцевих видах палива.

ТГТ-150-01

Опис
Теплогенератор твердопаливний ТГТ-150-01 використовується для повітряного опалення, вентиляції виробничих, побутових, сільськогосподарських, складських приміщень та будівель, , тваринницьких і птахівничих ферм, зерносушарок і комплексів, а також може використовуватися для обігріву теплиць, будівель і споруд.

Також застосування твердопаливного теплогенератора ТГТ-150-01 може бути необхідним для просушування і активного вентилювання сільськогосподарської продукції, будівельних матеріалів та іншого.

Теплогенератор ТГТ-150-01 працює на альтернативному (твердому) паливі. Тверде паливо відрізняється прийнятною ціною і його застосування безумовно являється вигідним з економічної точки зору.

Повітронагрівач не призначений для установки та експлуатації в пожежонебезпечних і вибухонебезпечних зонах по ПУЕ.

Експлуатація твердопаливного теплогенератора ТГ-150-01.

Високонапірний твердопаливний теплогенератор ТГТ-150-01 ефективний для сушіння зерна. трав, фруктів, опалення та вентиляції будівель, що мають протяжну по довжині розводку системи вентиляції та отопленія. Такая опалювальна установка застосовується в зонах з помірним кліматом на висоті до 1000 м над рівнем моря. При експлуатації твердопаливного теплогенератора ТГТ-150-01 процес спалювання палива повинен виконуватися в такій послідовності: укласти паливо на колосникові грати, і підпалити його, включити димосос, (довжина дров може бути не більше 1м). Допускається завантаження не більше ніж на 3/4 топкового простору. При використанні в якості палива дров, вологість їх не повинна перевищувати 35%. Рекомендований режим експлуатації твердопаливного теплогенератора: дверцята зольника прочинені, завантажувальна дверцята зачинені, регулювання подачі повітря на горіння виробляти регулюванням отвори: поддувальной дверки на завантажувальній дверцятах.

Структура твердопаливного теплогенератора ТГТ-150-01

– Корпус, усередині якого розміщені камера згорання і теплообмінник, в камері згоряння мається завантажувальні дверцята і дверцята для видалення золи, на опорах встановлені колосники. Теплообмінник кільцевий з боку обслуговування закритий кришкою, яка служить для механічного чищення теплообмінника;

– Труба димова, що складається з секцій і іскрогасника;

– Димосос, призначений для подолання опору теплообмінника кільцевого проходження продуктів згоряння;

– Вентилятор, що подає повітря в лопать між камерою згоряння і внутрішньою стінкою теплообмінника, а так само між зовнішньою стінкою теплообмінника і корпусом;

– Ящик управління, призначений для установки електроапаратури та забезпечує керування роботою димососа і вентилятора, захист від перегріву двигунів, сигналізацію наявності мережі, включення вентилятора і димососа, захист від перегріву теплообмінника .;

Основні технічні характеристики повітронагрівальної установки ТГТ-150 та ТГТ-150-01

наведені в таблиці 1.

Таблиця 1

Технічні характеристики: ТГТ-150 ТГТ-150 -01
Номінальна теплова потужність, кВт 150 150
Вид палива тверде тверде
Витрата палива, не більше 75 кг / год 75 кг / год
Развиваемое повний тиск, Па, до 200 900
Ступінь нагрівання повітря, ° C 57 – 82 57 – 82
Подача нагрівання повітря, куб.м / год, до +6500 10000
Потужність електродвигуна, кВт 4,5 8,5
Габаритні розміри, мм, не більше 2280х1190х1130 2750х1190х1130
маса, кг 640 750

Ціна з ПДВ, долари США

6 815,00 USD *

*З надією на Ваше розуміння!

В зв’язку з нестабільним курсом оплата здійснюється за курсом НБУ на день оплати.