Про компанію

GIF yellow 60 за цикл 40 в сек1000 цикловКомпанія «Етікон» – 12 років здобутого досвіду в галузі енергетичних технологій і конструкцій.

«Eтікон»–інжинірингова компанія, яка впроваджує та здійснює монтаж енергозберігаючих технологій і конструкцій. Спеціалісти компанії на протязі 11 років здобувають досвід та виконують кваліфікований підбір, облаштування, просування та супровід поставок обладнання для промислових підприємств, теплових пунктів, сільськогосподарських та фермерських господарств, тепличних господарств, санаторно-курортних комплексів, підприємств деревообробної галузі, а також: будинків, котеджів, супермаркетів, гостинних комплексів та інших об’єктів теплопостачання, як в Україні, так і за кордоном.

Компанія «Етікон» впевнено та компетентно забезпечує модернізацію та модифікацію працюючого обладнання, шеф-монтаж, пуск та налагодження, сервісне обслуговування побутових і промислових котлів та котельного обладнання.

Асортимент компанії «Етікон» складають такі відомі торгові марки як: «Viessmann» «Kriger», «Maktek», «Kalvis», «Buderus», «Termocabi» та ін..

У зв’язку з гострою необхідністю вирішення питання здешевлення собівартості продукції та переходу від газу до альтернативних видів палива, компанія  «Етікон» професійно та досвідчено пропонує своїм клієнтам повну ланку послуг щодо придбання, встановлення, пуско-налагоджування та післягарантійного обслуговування парового і водогрійного котельного обладнання яке працює на твердому паливі.

 ТОВ «Етікон» реалізує переобладнання та ефективну модифікацію газових котлів на альтернативні види палива, які відрізняються прийнятною ціною і застосування яких безумовно являється вигідним з економічної точки зору. Наслідки такого застосування твердо гарантують споживачеві умови для забезпечення швидкого  терміну самоокупності своїх капіталовкладень. Альтернативні види палива повністю виправдовують себе окупністю витрат, переростаючи в позитивний результат, та переконано стають джерелом зниження собівартості і підвищення фінансового прибутку потенційних замовників та клієнтів компанії «Етікон».

 Компанія «Етікон» пропонує та фактично втілює роботи «від проекту до об’єкту», тобто повне модифіковане переобладнання та модернізацію Вашого котлового господарства, або створення цілком нової котельні згідно Ваших потреб. «Етікон» пропонує реальну можливість забезпечення дешевим та якісним теплом об’єктів та підприємств за допомогою використання сучасного котельного устаткування. У випадку Вашої зацікавленості, звертайтеся за контактними телефонами (0412) 44-52-71; (044)-361-9601; (067)-410-2877; (050)-313-0009 чи електронною поштою office@etikon.com.ua, наші інженери обов’язково знайдуть вирішення Вашої проблеми.

Ділову репутацію компанії ТОВ «ЕТІКОН» можуть підтвердити наші  партнери-замовники:

ТОВ «Стиль-Экологія» – смт. Чуднів, Житомирска область;

ТОВ «Летичівська меблева фабрика», м. Летичів, Хмельницька область;

ТОВ «Деревопереробний комбінат № 7», м. Київ;

ТОВ «Добробуд-Стиль», смт. Люблинець ,Ковельський р-н, Волинська область;

ЧП «Северная промышленная компания», м. Шостка, Сумська область,;

ПП «Дерево та профіль», м. Ківерці, Волинська область,;

ПСП «Злагода», с.Малий Шпаків, Рівненська область (посилання на відео https://youtu.be/yYicotmmaRc – «Унікальний пеллетний пальник”Termocabi®”SPL-1000 на зерносушильному комплексі»)