Проект переобладнання типової котельні мікрорайону

kotenyal_novoguyvinskВиходячи з розрахункових даних та технічного завдання на будівництво твердопаливною котельні, котельня буде проектуватися в будівлі котельні, повністю автоматизована, на базі котла Е1/9 потужністю 600 кВт. Котел буде обладнаний автоматичною подачею палива в котел, автоматичною системою золевидалення, очищенням димових газів, а також автоматикою управління.

11.Dvukhbarabannyjj-kotel-E-1.9-11

 

 

 

 

 

 

 

 

Пальник SPL600

spl200_preview-300x277Пальник SPL 600 повністю автоматизований. Підходить для спалювання деревних гранул. Має високу потужність. Відцентровий вентилятор розвиває горизонтальне полум’я як в традиційних пальниках. Динаміка пальника дозволяє подавати гомогенну суміш палива. Горіння агента протікає з високим коефіцієнтом корисної дії, таким чином, пальник може працювати з низьким рівнем повітря, на тому ж рівні, як і зазвичайні пальники які використовуються для рідких видів палива.Швидкість обертання вентилятора дозволяє змінювати кількість повітря залежно від потужності пальника.Первинне і вторинне повітря може регулюватися вручну самостійно через дві жалюзі.Система запалювання повністю автоматизована і надійна. Регулювання може бути ручне двух ступеневе або автоматичне по сигналу завдяки багатоступінчатої системі програмування. Дозволяє вибрати тип регулювання. Вентилятор регулюється за допомогою інвекторної технології.

Новый рисунок

Cистема управління котельні.

Управління усім обладнанням котельні ведеться, за заданою програмою, з єдиного пульта змонтованого на базі елементів PROMPRILAD. Набір програми ведеться а також всі необхідні параметри роботи котла показується в дисплеї. Всі приводи механізмів захищені від перевантажень. Необхідна тяга в топці автоматично підтримується за допомогою частотних перетворювачів живлення димососів. У разі аварій їх місце вказується на дисплеї.

За бажанням споживача можливо змонтувати GSM модуль передачі технічних даних роботи котельні.

Запропоноване обладнання з системою управління при якісному паливі,дозволяє при мінімальному догляді й обслуговуванню, надійно забезпечити Ваші потреби теплом.

Багаторівнева система управління і контролю забезпечує відключення систем у разі виникнення аварійних ситуацій котла і включає:

• Датчики рівня палива в бункері.
• Датчики температури і розрядження в котлі.
• Електропривода виконавчих механізмів.
• Контрольно вимірювальні датчики.
• Електрошафа.

Шафа управління забезпечує:

1. Автономну роботу котельної установки.
2. Візуалізацію параметрів процесу горіння.
3. Багаторівневий контроль за безпекою експлуатації.

Передбачена система постійного аналізу параметрів процесу горіння, кількість подаваного палива і повітря в котел.

Запланована окупність переобладнання даного котельного устаткування менше

6 місяців!